Zamówienie pojedynczych lekcji

Copyright © 2009-2011 Krystyna Kozakiewicz - Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, kopiowanie i odtwarzanie w Internecie i środkach masowego przekazu bez pisemnej zgody zabronione.

Jeśli wolisz kupować pojedyncze lekcje zamiast całego pakietu 16 lekcji – możesz kupić jedną lekcję za jedyne 47 zł. Oczywiście bardziej się opłaca zakupić od razu CAŁY PAKIET za 497 zł, ale jeśli jednorazowy wydatek jest dla Ciebie za duży, to skorzystaj z nowej możliwości zakupu pojedynczych lekcji.

Jak kupić? Napisz do mnie i podaj numery lekcji, które chcesz zakupić (lekcje 1-3 są bezpłatne, możesz dokupić lekcje 4 -12). Po wpłaceniu odpowiedniej kwoty wyślę Ci dane dostępowe do lekcji.

UWAGA!

Przy zakupie 4 i więcej lekcji jednocześnie, cena za jedną lekcję wynosi 40 zł.
A więc kupując 3 lekcje (np. 4, 5, 6.) zapłacisz 3×47 zł tj. 141 zł.
Kupując 4 lekcje (np.4, 5, 6, 7.) zapłacisz 4×40 zł tj. 160 zł.

Copyright © 2009-2011 Krystyna Kozakiewicz - Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, kopiowanie i odtwarzanie w Internecie i środkach masowego przekazu bez pisemnej zgody zabronione.

2 komentarze »

  • EMILIA napisał(a):

    witam, chciałabym zamówić lekcje od 1do 4 – muszę sprawdzić czy mój Internet sobie poradzi

    • Krystyna napisał(a):

      Witaj Emilio, przepraszam ale z powodów osobistych nie mogłam wcześniej odpowiedzieć na Twój komentarz.
      Pierwsze 3 lekcje są bezpłatne. Jeśli chcesz mieć dostęp do lekcji 4-tej, to napisz do mnie na Skype, a wtedy omówimy sposób realizacji.
      Zapraszam na skype: drabinkawokalisty

Kanał z komentarzami


Skomentuj

SEO Powered by Platinum SEO from Techblissonline