Jeszcze o videolekcjach

Copyright © 2009-2011 Krystyna Kozakiewicz - Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, kopiowanie i odtwarzanie w Internecie i środkach masowego przekazu bez pisemnej zgody zabronione.

Drodzy uczniowie,

po kilku próbach łączenia się z Wami poprzez Skype, stwierdzam uczciwie, że bardzo ważnym jest techniczna strona połączenia, bo od tego zależne są efekty mojej pracy i Waszego postępu w doskonaleniu głosu.

Może nie wszyscy o tym wiedzą, że do odbioru videolekcji potrzebujesz dobrej jakości sprzętu z szybkością przesyłową internetu o min. 20 Mb/s.
Tylko taka szybkość jest gwarancją, że śpiew nie będzie momentami zanikał albo ulegał maksymalnemu wyciszeniu.

Również na podstawie przebytych, dotychczasowych doświadczeń uważam, że mikrofon wbudowany w komputer, to zły pomysł, bo wytwarzany w czasie pracy komputera szum, będzie zakłócał jakość dźwięku co wpłynie niekorzystnie na wynik mojego odbioru, a co za tym idzie, uniemożliwi wniesienie przeze mnie konstruktywnych poprawkek do Waszej produkcji wokalnej.

A przecież chodzi o to, aby każda lekcja czy konsultacja była efektywna w swoim przebiegu i aby każdy z Was skorzystał i zapamiętał maximum wskazówek dotyczących emisji głosu.

W związku z powyższym przypominam wszystkim zainteresowanym nauką śpiewu solowego i doskonalenia swego głosu o zaopatrzeniu się w dobrej jakości słuchawki, mikrofon (niezależny od komputera), kamerę i szczególnie ważną jaką jest odpowiednia prędkość przesyłowa internetu minimum 20 Mb/sek.

A zatem do miłego zobaczenia i do usłyszenia na VIDEOLEKCJI !!!

Copyright © 2009-2011 Krystyna Kozakiewicz - Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, kopiowanie i odtwarzanie w Internecie i środkach masowego przekazu bez pisemnej zgody zabronione.

4 komentarze »

 • Dagmara napisał(a):

  Świetna sprawa dla kogoś, kto nie ma w swojej miejscowości nauczyciela. Fajnie, że ktoś coś takiego prowadzi. Pozdrawiam

 • Karolina napisał(a):

  Dzień dobry !
  Ile kosztuje jedna lekcja przez skypa (i ile ich jest potrzebnych do prawidłowego śpiewania dla człowieka który praktycznie musi zaczynać od zera) ;(
  Pozdrawiam Karolina !

  • Krystyna napisał(a):

   Wital Karolino, ceny lekcji są takie same czy przez Skype czy też nie. Przeczytaj na pierwszej stronie mojego bloga.
   A ilość lekcji do prawidłowego śpiewania zależy od tego jakie utwory chcesz śpiewać w przyszłości.

Kanał z komentarzami | TrackBack URL


Skomentuj

SEO Powered by Platinum SEO from Techblissonline