BEZSTRESOWE LEKCJE ŚPIEWU

Copyright © 2009-2011 Krystyna Kozakiewicz - Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, kopiowanie i odtwarzanie w Internecie i środkach masowego przekazu bez pisemnej zgody zabronione.

Dwa słowa: talent i praca, oto warunki osiągnięcia celu, a mianowicie sukcesu jaki chcesz osiągnąć zgodnie z marzeniami.

TALENT to podstawa, to dar od Boga albo od natury jak myślą ateiści.
Z tym darem się rodzisz i nikt Ci tego nie odbierze. Każdy człowiek rodzi się z pewnymi predyspozycjami w większym lub mniejszym stopniu. Teraz tylko zależy czy predyspozycje te zostaną wykryte przez najbliższych lub życzliwych opiekunów i rozwijane systematycznie.

Talent muzyczny to chyba jedna z najbardziej widocznych cech aktywności dziecka, które z łatwością można zauważyć w środowisku rodzinnym. Już we wczesnym dzieciństwie ujawniają się zamiłowania pociechy do muzykowania czy to w formie tańca czy śpiewu. Wszystko teraz zależy od tego czy rodzic jest przychylny i zainteresowany aby pomóc dziecku rozwinąć „skrzydła” w danym kierunku.

Środowisko rodzinne jest tu najważniejsze.

Szkoła nie zawsze jest zainteresowana ze względu chociażby nadmiernego programu ogólnego i bardzo ograniczonego czasu poświęconego muzyce. W tym wypadku często autentyczne talenty giną w tłumie.
Mam tu na myśli polskie szkoły i ich programy. Owszem są niektóre ukierunkowane matematycznie czy fizycznie czy lingwistycznie ale o muzycznych nie słyszałam, chyba, że zaszły ostatnio jakieś zmiany.
Muzycznie możesz się rozwijać tylko w szkole muzycznej albo w dobrym domu kultury dysponującym fachową i życzliwą kadrą instruktorską oraz możliwością indywidualnego rozwoju przy sprzyjających warunkach.
Jednak nie zawsze i nie wszędzie masz dostęp do tego rodzaju placówek.

Na szczęście dzisiaj w dobie komputerów nie ma już tego rodzaju przeszkód. Potrzebne są tylko chęci do realizacji i urzeczywistnienia swoich marzeń z pomocą profesjonalnego doradztwa i wsparcia.

Wszystkich chętnych nawet tych najbardziej nieśmiałych zapraszam do kontaktu przez internet na solidne poznawanie i powiększanie swoich umiejętności wokalnych.
Bo talent choć czasem uśpiony możesz rozwinąć z moją pomocą bez stresu i skrępowania.

A jeśli zechcesz z tego skorzystać, to szybko rozwiniesz swoją indywidualną drogę do sukcesu.
Jedynym na to sposobem jest kontakt ze mną w odstępie dwóch, trzech dni i TRENING…TRENING…i jeszcze raz TRENING na którym służę swoją życzliwością, głosem i wieloletnim doświadczeniem w zawodzie śpiewaczki i nauczyciela śpiewu.
Służę też radą i doborem odpowiednich materiałów do sprawdzenia osiągniętych umiejętności wokalnych w odpowiednim repertuarze jak również doskonałych schematów do ćwiczeń i szybkiego opanowania perfekcyjnej dykcji, która jest nie mniej ważna od emisji, intonacji czy melodii.
Satysfakcja gwarantowana !

Z A P R A S Z A M chętnych do kontaktu ze mną na Skype !

DZIECI i DOROSŁYCH !!! Z A P R A S Z A M !

drabinkawokalisty

Copyright © 2009-2011 Krystyna Kozakiewicz - Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, kopiowanie i odtwarzanie w Internecie i środkach masowego przekazu bez pisemnej zgody zabronione.

Brak komentarzy »

Kanał z komentarzami | TrackBack URL


Skomentuj

SEO Powered by Platinum SEO from Techblissonline